Spawanie – Olsztyn

Oferujemy usługi spawalnicze metodami: TIG, MIG, MAG, MMA.

Wykonujemy spawanie stali konstrukcyjnych, stopowych, nierdzewnych oraz aluminium i jego stopów. W parku maszynowym posiadamy nowoczesne spawarki marki Kemppi i ESAB zdolne spawać prądem do 450 A. Zespół inżynierów i spawaczy pozwala nam na kompleksową realizację nawet bardzo złożonych projektów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny i z ogromnym zaangażowaniem.

Nasza firma, działając już od 2016 roku, zebrała niemałe doświadczenie w branży. W tym czasie rozwijaliśmy się i doskonaliliśmy nasze umiejętności, by móc oferować szereg kompleksowych, uzupełniających się usług spawalniczych (Olsztyn) na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają obszerną wiedzę na temat różnych metod spawania i ich zastosowań. Współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma bardzo dużymi i rozpoznawalnymi firmami, które cenią sobie nasz profesjonalizm.

Spawanie aluminium, Olsztyn – metoda TIG

Ta metoda spawania (Olsztyn) wykorzystuje elektrodę wolframową, która w wyniku zbliżenia do spawanego materiału wytwarza łuk elektryczny, stapiający go wraz ze spoiwem TIG. Usługi spawalnicze (Olsztyn) przeprowadzane tą metodą posiadają wiele zalet – przede wszystkim jest to ona uniwersalna i pozwala na spawanie niemal wszystkich metalów oraz ich stopów. Uzyskana w ten sposób spoina cechuje się natomiast bardzo wysoką jakością.

Metodę TIG wykorzystujemy do świadczenia usług spawalniczych (Olsztyn) dla wielu branż – technicznej, budowlanej i innych.

Metody MIG i MAG – powszechnie stosowane spawanie (Olsztyn)

Spawanie aluminium (Olsztyn) oraz innych materiałów tymi metodami następuje na drodze wytworzonego przez impuls elektryczny łuku, który łączy drut spawalniczy ze spawanym elementem. MIG to metoda spawania (Olsztyn) za pomocą elektrody topliwej w osłonie gazu, który jest obojętny, natomiast w przypadku MAG jest on aktywny.

Wieloletnie doświadczenie i gotowość do stanięcia na wysokości każdego zadania pozwala nam świadczyć różnorodne usługi spawalnicze (Olsztyn), które znajdują swoje zastosowanie nawet w przemyśle ciężkim. Metody te możemy z powodzeniem wdrożyć podczas wykonywania zleceń dla branży samochodowej, a także w przypadku konstrukcji stalowych i wielu innych zadań.

Spawanie (Olsztyn) wielu materiałów metodą MMA

Metoda MMA umożliwia spawanie stali w trudnych warunkach (na powietrzu przy dużym wietrze, a nawet pod wodą), a także wielu rodzajów metali i stopów, niklu, miedzi czy żeliwa. Wykorzystywana w niej elektroda otulona pozwala na uzyskanie efektu wysokiej jakości, o doskonałych właściwościach mechanicznych. Spawanie (Olsztyn) w ten sposób sprawdza się w znakomitej większości branż, na przykład budowlanej.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi spawalnicze? Olsztyn

W RDE Metal naszym celem jest osiągnięcie maksymalnej satysfakcji naszych klientów. Z tego względu metodę spawania (Olsztyn) dobieramy z największą ostrożnością, kierując się aktualną wiedzą i zebranym doświadczeniem, by efekt prac mógł być jak najlepszy.

Niezależnie od wybranego sposobu, posługujemy się specjalistycznym, wysokiej jakości sprzętem, działając w sposób precyzyjny i uważny. Spawanie aluminium (Olsztyn) i innych materiałów nie skrywa przed nami tajemnic, dlatego nasi klienci chętnie zostają z nami na dłużej, zlecając nam kolejne prace, które umożliwiają naszemu zespołowi prężny rozwój.

Co więcej, nasza oferta obejmuje nie tylko spawanie (Olsztyn), ale również toczenie i frezowanie CNC oraz wachlarz usług ślusarskich. Umożliwia nam to wykonywanie zróżnicowanych, bardzo wymagających prac.

Usługi spawalnicze (Olsztyn) w doskonałych cenach

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zaprezentować klientowi atrakcyjny produkt, dopracowany w każdym szczególe. Dbamy o to, żeby taka była każda oferta, także pod względem ceny. Wierzymy, że wspólnie z klientem jesteśmy w stanie wypracować najlepsze rozwiązania na drodze otwartej komunikacji.

W RDE Metal nie znamy ograniczeń co do zleceń, dlatego każde wyceniamy z osobna w sposób rzetelny, zważając na dobro klienta. Nasze ceny są konkurencyjne, a zarazem nie stanowią kompromisu pod względem jakości usług spawalniczych (Olsztyn).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie wszelkich pytań – do skontaktowania się z nami osobiście, telefonicznie bądź mailowo.