O firmie

Firma istnieje od 2016 i od początku swojej działalności świadczy usługi ślusarsko-serwisowe. Szeroki wachlarz doświadczeń pozwoliły nam na ukształtowanie rozbudowanej oferty.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy składający się z precyzyjnych i wydajnych maszyn CNC, przeznaczonych do profesjonalnej obróbki skrawaniem metali. Stanowiska spawalnicze wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny marki Kemppi oraz ESAB.

Serwisujemy układy hydrauliki siłowej MOBILNIE. Mobilny warsztat wyposażony jest w prasę hydrauliczną do zakuwania przewodów hydraulicznych o średnicy do 2”. Zakuwamy też przewody hydrauliczne mobilną prasą na maszynie bez konieczności demontażu całego przewodu. W aucie posiadamy około 200 najczęściej używanych końcówek.

Jako jedna z nielicznych firm w regionie Warmii i Mazur świadczymy usługi ślusarsko – spawalnicze u klienta w trudnych warunkach terenowych (np plac budowy ). Posiadamy własny agregat prądotwórczy 40kva zdolny zapewnić warsztatom stabilne źródło prądu. Byliśmy obecni przy budowie drogi ekspresowej S7, S51, S8, S61, obwodnicy Olsztyna, czy fabryki Eeger w Biskupcu.

Zapraszamy do współpracy.